nultarifititul-832f6cbdefc127a1a85e1232e5cc5314.jpg

Madingi akinių rėmeliai - nemokamai

„Fielmann” optikos rinkoje pristatė daugybę inovacijų akinių nešiotojams teikdami akinių priežiūros paslaugas bei garantijas. Taip pat - ir nemokamų rėmelių kolekciją.Nemokamų rėmelių kolekcija vyrams

Norime pabrėžti, kad nemokama rėmelių kolekcija – tai nėra tik keletas vienetų abejotinos kokybės akinių rėmelių. Kiekviename „Fielmann" salone rasite ne mažiau kaip 600 „Fielmann" kolekcijos rėmelių, tarp jų -  nemokamų akinių rėmelių moterims, vyrams ir vaikams. Užsakant akinius, nemokamos kolekcijos rėmeliai Jums nieko nekainuos t.y. į akinius bus komplektuojami nemokamai.

Visi „Fielmann" kolekcijos rėmeliai yra itin aukštos kokybės, pagaminti Vokietijos rinkai ir atitinkantys LT EN ISO 12870 standarto reikalavimus. Kolekcija nuolat papildoma mados tendencijas atitinkančiais modeliais.

Galite paklausti, kodėl „Fielmann“ salonuose yra nemokama akinių rėmelių kolekcija? Ogi dėl paprasčiausios priežasties – norime, kad geras matymas būtų pasiekiamas kiekvienam. Puikų matymą užtikrina ne tik kokybiški rėmeliai, bet ir akinių lęšiai. Jei savo akiniams galite skirti nedidelį biudžetą, išsirinkę nemokamus akinių rėmelius galėsite daugiau investuoti į kokybiškus akinių lęšius.
 Nemokama akinių priežiūra

125ndid-ak-lesiu-parinkimas_7844-94cae0bb0a882b463cf89f29087527f5.jpg

Suteikiame nemokamą akinių priežiūrą 3-jų metų laikotarpiu visiems korekciniams akiniams su „Fielmann“ kolekcijos rėmeliais, taip pat ir vaikiškiems. 

Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas
Nemokamų rėmelių kolekcija vaikams

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai