nultarifititul-832f6cbdefc127a1a85e1232e5cc5314.jpg

Madingi akinių rėmeliai - nemokamai

„Fielmann” optikos rinkoje pristatė daugybę inovacijų akinių nešiotojams teikdami akinių priežiūros paslaugas bei garantijas. Taip pat - ir nemokamų rėmelių kolekciją.

Norime pabrėžti, kad nemokama rėmelių kolekcija – tai nėra tik keletas vienetų abejotinos kokybės akinių rėmelių. Kiekviename „Fielmann" salone rasite ne mažiau kaip 600 „Fielmann" kolekcijos rėmelių, tarp jų -  nemokamų akinių rėmelių moterims, vyrams ir vaikams. Užsakant akinius, nemokamos kolekcijos rėmeliai Jums nieko nekainuos t.y. į akinius bus komplektuojami nemokamai.

Visi „Fielmann" kolekcijos rėmeliai yra itin aukštos kokybės, pagaminti Vokietijos rinkai ir atitinkantys LT EN ISO 12870 standarto reikalavimus. Kolekcija nuolat papildoma mados tendencijas atitinkančiais modeliais.

Galite paklausti, kodėl „Fielmann“ salonuose yra nemokama akinių rėmelių kolekcija? Ogi dėl paprasčiausios priežasties – norime, kad geras regėjimas būtų prieinamas kiekvienam. Puikų regėjimą užtikrina ne tik kokybiški rėmeliai, bet ir akinių lęšiai. Jei savo akiniams galite skirti nedidelį biudžetą, išsirinkę nemokamus akinių rėmelius galėsite daugiau investuoti į kokybiškus akinių lęšius.
 Trejų metų garantija

125ndid-ak-lesiu-parinkimas_7844-94cae0bb0a882b463cf89f29087527f5.jpg

„Fielmann" suteikia nemokamą akinių priežiūrą 3-jų metų laikotarpiu visiems korekciniams akiniams, taip pat ir vaikiškiems.

Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas
MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos testas

Mūsų optometrijos specialistai nemokamai atliks Jūsų regos testą. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius.

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai