akiniai-2021-7-4294ad6771e33420b3f18c90e8b5c23b.jpg

Akiniai į tolį: Fielmann.

Turintiems trumparegystę akiniai į tolį dažniausiai praverčia žiūrint visais nuotoliais – tiek iš toli, tiek iš arti. Matymu iš arti rūpinasi pačios Jūsų akys – prie atstumo pokyčių prisitaiko akies lęšiukas.

Antroje gyvenimo pusėje akies lęšiukas praranda elastingumą, nusilpsta jo gebėjimas prisitaikyti matymui iš arti. Tuomet prireikia papildomų, skaitymo akinių.

Matymo iš arti susilpnėjimas būdingas net ir tiems žmonėms, kurie anksčiau nesiskundė jokiais regos sutrikimais. Šiuo metu klientai gali rinktis šiuolaikišką alternatyvą – daugiafunkcius akinius žiūrėjimui įvairiais nuotoliais. Tokių akinių lęšiai turi zonas, skirtas žiūrėti įvairiais atstumais: į tolį, iš arti ir tarpiniu nuotoliu. 

Apie daugiafunkcius akinius

Akinių rėmeliai nemokamai

akiniai-2021-20_2457-8570114cfa759133951c458b4b8d876d.jpg

Norime, kad geras matymas būtų pasiekiamas kiekvienam. Puikų matymą užtikrina kokybiški rėmeliai bei akinių lęšiai. Jei Jūsų akiniams skirtas biudžetas nedidelis, išsirinkę nemokamus akinių rėmelius, galėsite daugiau investuoti į kokybiškus akinių lęšius.

Apie nemokamų rėmelių kolekciją

Akiniai į tolį: Fielmann.

Turite abejonių dėl savo regos ar šiuo metu nešiojamų akinių? Užsukite atlikti regos būklės patikrinimą – mūsų specialistai greitai įvertins Jūsų regos būklę ir suteiks konsultaciją. Jei nuspręsite akinius įsigyti, „Fielmann" optikos specialistai atliks regos patikrinimą akinių užsakymui naudodamiesi pažangiomis technologijomis. Be abejo, nemokamai.

Regos patikrinimas nėra vienintelė svarbi „Fielmann" paslauga renkantis akinius. Pritaikant akinius Jūsų poreikiams būtina atlikti optometrinius matavimus: nustatyti tikslų atstumą tarp akių vyzdžių centrų, išmatuoti horizontalų ir vertikalų lęšio centravimą, nustatyti atstumą nuo lęšio iki ragenos viršūnės, rėmelio lenktumo kampą ir t.t. Šių matavimų pagrindu bus pagaminti akiniai individualiai Jums ir užtikrins aukščiausią matymo kokybę.

Apie regos testą

 

Plonesni akinių lęšiai

Šiandien beveik visų akinių lęšių gamybai yra naudojamas ne stiklas, o plastikas, kuris ne tik geriau valosi ir yra lengvesnis, bet ir suteikia galimybę pagaminti plonesnius lęšius. Tuomet net ir esant didelio „stiprumo” lęšiams, jie bus pagaminti plonesni ir atrodys estetiškai. Teiraukitės artimiausiame „Fielmann" salone.

fielmann-918x585-zema-kaina-lt_5175-4f1c968fe07073602746a21bf00ada1b.PNG

Pirkdami „Fielmann" optikose būsite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Apie žemos kainos garantiją
fielmann-948x474-eyezen_2117-d37fa7455087e0334d9cfea1cae1b984.png

„Eyezen" akiniai – išmanus sprendimas darbui kompiuteriu. Šių akinių lęšių dizainas palengvina akies darbą iš arti. Tad ilgai žiūrint į ekranus yra išvengiama akių įtampos. Tokie akiniai tinka net ir gerą regą turintiems žmonėms, nuolat dirbantiems kompiuteriu, daug naudojantiems išmaniuosius telefonus. Be to, speciali akinių danga į akį nepraleidžia kenksmingų mėlynai-violetinio spektro spindulių ir sušvelnina intensyvią ekrano šviesą.

Apie „Eyezen" akinius

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai