de-akiniai-2021-12-0e7eccc9ebac13a551612856f3004be1.jpg

Madingi akiniai palankiomis kainomis

Prieš daugiau negu 40 metų Vokietijoje įkurta kompanija „Fielmann AG” iš esmės pakeitė optikos rinką pasiūlydama savo klientams daug inovatyvių sprendimų, kurių rinkoje iki tol nebuvo. Vienas iš jų – žemos kokybiškų akinių kainos, kad madingus akinius galėtų nešioti visi, o ne tik aukštas pajamas gaunantys klientai.

Kodėl išauga akinių kaina? Dauguma kitų optikos kompanijų rėmelius, lęšius ir kitas akinių gamybai reikalingas žaliavas įsigyja iš skirtingų didmeninės prekybos tarpininkų. Klientams užsisakius akinius, skirtingi komponentai surenkami į galutinį produktą, t.y. akinius. Tokiu atveju pagamintų akinių kilmė tampa neaiški, kaina išauga ir tampa sudėtinga užtikrinti aukštą akinių kokybę.

„Fielmann" kompanija vadovaujasi kitokiais principais. Rėmelius projektuojame, gaminame ir jų kokybę vertiname Vokietijos laboratorijoje. Taip pat užsakome akinių gamybą pas patikimus gamintojus Azijoje, kurie privalo laikytis aukščiausių kokybės standartų. Rėmeliai ir akiniai nuo saulės yra tiesiogiai gabenami į optikas be tarpininkų pagalbos. Didelės prekių apyvartos ir tiesioginio tiekimo dėka akinių gamybai reikalingus komponentus galime įsigyti pigiau, tad ir klientams galime pasiūlyti žemesnes kainas.

Būdami gamintojais, pardavėjais ir optikos specialistais, galime užtikrinti aukščiausią parduodamų prekių kokybę bei profesionalų klientų aptranavimą. Kasmet mūsų nuolatinių pirkėjų ratas plečiasi, vien praėjusiais metais Europoje pardavėme 7,8 milijono akinių, per dieną – daugiau kaip 25 000 vienetų.

 

akiniai-2021-5_1410-71ded1b3b5696241aee5074048754c89.jpg
 
Kodėl verta rinktis „Fielmann":
  • Nemokamas regos testas
  • Nemokama korekcinių akinių priežiūra 3-jų metų laikotarpiu
  • “Nulinės kainos” akinių rėmelių kolekcija
  • Žemos kainos garantija
  • Akiniai išsimokėtinai

    Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas

„Fielmann" vardo kolekcija

Vienas iš išskirtinių „Fielmann" bruožų – naujausias mados tendencijas atspindinti „Fielmann" vardo kolekcija, kurioje galima rasti ir aukštos kokybės nemokamos kolekcijos akinių rėmelius. Užsakant akinius, nemokamos kolekcijos rėmeliai Jums nieko nekainuos, tad galėsite daugiau investuoti į kokybiškus akinių lęšius.

Didžiuojamės galėdami patvirtinti tai, kad visi „Fielmann" kolekcijos akinių rėmeliai kainuoja maždaug 70% mažiau negu vidutinė akinių rėmelių kaina rinkoje ir jų kokybė nenusileidžia garsiausių mados namų gaminamiems modeliams. 

Mokant mažiau nereiškia, kad gaunate prastesnės kokybės akinius – visiems be išimties korekciniams akiniams, taip pat ir vaikiškiems, „Fielmann” suteikia trejų metų garantiją. Visi „Fielmann" kolekcijos akinių rėmeliai yra patikrinti mūsų laboratorijoje Vokietijoje, atitinka LT EN ISO 12870 standarto reikalavimus ir yra atsparūs korozijai, šviesos poveikiui bei neturi nikelio.

Be „Fielmann” vardo kolekcijos mūsų optikose galite įsigyti ir žymiausių pasaulinių prekinių ženklų akinius – visiems jiems taikome žemos kainos garantiją. Atliktas kainų palyginimų tyrimas kituose optikos tinkluose parodė, kad garsiausių prekės ženklų pardavimo kainos “Fielmann” optikose gali būti iki 50 procentų žemesnės nei kitur.

 fielmann-918x585-zema-kaina-lt_5323-8c2d5d0751beede1723ea3f0a89db04f.PNG

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Apie žemos kainos garantiją

Klientas esi tu!

„Klientas esi tu" – tai viena iš pamatinių kompanijos vertybių, kuria „Fielmann” vadovaujasi nuo pat savo veiklos pradžios. Kiekvienam klientui įsipareigojame teikti jam palankias paslaugas: trejų metų garantiją, žemos kainos garantiją, nemokamų rėmelių kolekciją, nemokamą akinių priežiūrą ir regos patikrinimą. Mūsų sėkmės garantas – didžiausias rėmelių ir akinių nuo saulės pasirinkimas už teisingą kainą ir profesionalūs optikos specialistai.

Niekada nesivadovaujame principu uždirbti daugiau kliento sąskaita, visuomet ieškome geriausių sprendimų, užtikrinančių ilgalaikį komfortišką matymą. Mūsų klientas, geriausiai žinodamas savo poreikius ir lūkesčius akiniams, pats išsirenka priimtiniausią kainos ir kokybės santykį. Didžiulis dėmesys kliento poreikiams ir akinių parinkimas atsižvelgiant į juos leido „Fielmann" tapti rinkos lyderiu daugelyje Europos šalių.

„Fielmann" optikas rasite čia
MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai