de-akiniai-2021-13-4ef52cfdcd56d709a32e153d8c2649e4.jpg

Paslaugos ir garantijos

Inovatyvūs regos korekcijos sprendimai, nemokama regos būklės ištyrimo paslauga, garantiniai ir žemos kainos įsipareigojimai – tai, dėl ko tik pradėjęs savo veiklą „Fielmann” tapo mylimas klientų. Šiandien „Fielmann” – ir optikos rinkos lyderis Europoje.

Kokybė visuose kainų lygiuose

„Fielmann" garantuoja aukščiausią kokybę visiems rėmeliams ir akiniams nuo saulės, neatsižvelgiant į jų kainą. Vietoje dažnai naudojamo, tačiau lengvai deformuojamo melchioro, „Fielmann" kolekcijos akinių tilteliams ir tarpinių dalių gamybai naudojame brangesnį, tačiau tvirtesnį monelio metalą. Kojelėms renkamės brangesnę, spyruokliuojančią bronzą. Net mažiausiai kainuojantys akinių rėmeliai yra aukštos kokybės ir pagaminti iš nerūdijančio plieno. O rėmelius iš lengvo ir alergijos nesukeliančio titano galime pasiūlyti iki 50 procentų žemesnėmis už vidutines kainas rinkoje.

Kokybę užtikrinime ne vien tik parduodami akinių rėmelius ar saulės akinius. Klientui išsirinkus rėmelius ir lęšius, kokybės kontrolė vykdoma viso akinių gamybos proceso metu: prieš gaminant patikrinama, ar lęšiuose nėra įbrėžimų, nelygumų ir kitokių defektų. Laboratorijoje galioja griežti kokybės reikalavimai – padarius klaidą ir netgi nežymiai nukrypus nuo parametrų, jie užsakomi ir gaminami iš naujo.

Pagamintiems korekciniams akiniams atliekama galutinė tiek rėmelio, tiek ir lęšių kokybės kontrolė – tik kruopščiai patikrinti akiniai išvyksta į optikas, kur dar kartą, prieš išduodant juos klientams, apžiūrimi optikos specialistų.

Apie akinių kelią

 

Nemokama akinių priežiūra

Suteikiame nemokamą akinių priežiūrą 3-jų metų laikotarpiu visiems korekciniams akiniams su „Fielmann" kolekcijos rėmeliais, taip pat ir vaikiškiems. Visi „Fielmann" kolekcijos akinių rėmeliai yra patikrinti „Fielmann" laboratorijoje Vokietijoje ir atitinka LT EN ISO 12870 standarto reikalavimus. Jie yra atsparūs korozijai, šviesos poveikiui ir neturi nikelio.

Prašome susipažinti su „Fielmann" optikose taikomais garantiniais įsipareigojimais. 

Apie akinių priežiūrą

 

Žemos kainos garantija

Pirkdami optikose „Fielmann“, galite būti tikri, jog įsigysite prekę už tikrai palankią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Žemos kainos garantija galioja ir kontaktiniams lęšiams – jei tokius pat kontaktinius lęšius kitose Lietuvos optikose pamatysite pigiau, pritaikysime Jums palankią kainą.

Akinių SPA nemokamai

Ar žinojote, kad akiniai mėgsta būti maudomi? Bet kada užsukite į „Fielmann" akinių SPA procedūrai – kruopščiai išplausime juos ultragarso vonelėje. Dėl ultragarso sukeliamų vibracijų vanduo su valikliu išvalo net giliai tarp akinių rėmelio ir lęšių esančius nešvarumus.

Jei bus reikalinga, sutvarkysime deformuotus rėmelius, priveršime varžtelius, įdėsime naujas noseles. Ir visa tai – nemokamai visiems akinių nešiotojams, net ir tiems, kurie akinius įsigijo ne „Fielmann” optikose.

Nemokamas regos ištyrimas

Ar dažnai jaučiatės pavargę? Ar Jus vargina galvos skausmai? Ar peršti akis? Rekomenduojame užsukti į „Fielmann" atlikti regos būklės ištyrimą. 
 
Jei abejojate, ar Jums reikalingi akiniai, arba kyla klausimų dėl akinių atnaujinimo, šis testas bei „Fielmann" optometrijos specialistas atsakys į jums svarbius klausimus.
 

Nemokamų rėmelių kolekcija

Kiekviename „Fielmann" salone rasite ne mažiau kaip 600 „Fielmann" kolekcijos rėmelių, tarp jų – nemokamų akinių rėmelių moterims, vyrams ir vaikams. Visi „Fielmann" kolekcijos rėmeliai yra kokybiški ir sėkmingai patikrinti pagal LT EN ISO 12870 standarto reikalavimus. Kolekcija nuolat papildoma madingais modeliais. Jei Jūsų akiniams skirtas biudžetas nedidelis, išsirinkę nebrangius akinių rėmelius galėsite daugiau investuoti į kokybiškus akinių lęšius.

Apie nemokamų rėmelių kolekciją
Akiniai išsimokėtinai

„Fielmann“ optikose sudarėme galimybę akinius nusipirkti išsimokėtinai. Kiekvienas, žinodamas savo finansines galimybes, gali pats nusistatyti mėnesio įmokos dydį ar laikotarpį, per kurį nori grąžinti pasiskolintą sumą. Šia paslauga gali pasinaudoti asmenys, gaunantys atlyginimą arba „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas: pensijas, pašalpas ir pan.

Lizingo paslaugą teikia „General Financing“. Daugiau informacijos teiraukitės „Fielmann“ optikose.
 

„Fielmann“ klientų aptarnavimas

Norime būti tikri, kad esate patenkintas „Fielmann“ prekėmis ir paslaugomis. Jei taip nėra arba turite pasiūlymų dėl mūsų prekių ar paslaugų kokybės, praneškite mums klientų aptarnavimo telefonu 8 698 85200 (skambinti I–V 8–17 val.) arba el. paštu info@fielmann.lt.

Priimsime visas Jūsų pastabas ir džiaugsimės pasiūlymais.

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai