csm_mehrbereichs_kontaktlinsen_l_2ea615be38-abf35f7b0ea7b057f6d3cb73a0cab135.jpg

Specialūs kontaktiniai lęšiai: Fielmann.

„Fielmann" optikose galite įsigyti ne tik populiariausius vienadienius, dviejų savaičių, mėnesio nešiojimo ir spalvotus sferinius kontaktinius lęšius. Sudėtingesnėms korekcijomis siūlome torinius ir daugiažidinius (daugiafunkcius) kontaktinius lęšius.

Sferiniai kontaktiniai lęšiai

Sferiniais kontaktiniais lęšiais gali būti koreguojama trumparegystė arba toliaregystė. Astigmatizmo (netaisyklingos ragenos formos) arba presbiopijos (senatvinės toliaregystės) korekcijai naudojami kiti kontaktiniai lęšiai.

Sferiniai kontaktiniai lęšiai yra populiariausi, jie skirstomi pagal nešiojimo trukmę: vienadieniai, dviejų savaičių ir mėnesio nešiojimo. Mūsų optikos specialistai patars Jums pasirenkant geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius kontaktinius lęšius.

Toriniai kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai taip pat leidžia koreguoti netaisyklingą ragenos formą (astigmatizmą) naudojant specialius torinius kontaktinius lęšius. „Fielmann" optikose rasite įvairių torinių kontaktinių lęšių: mėnesio, dviejų savaičių naudojimo arba vienadienių.
 

Kontaktinių lęšių patikrinimas

kl-paslaugos-vidinis-virselis_444-9c999edbb0b18036a039983eb19298ca.jpg

Ar esate patenkinti savo kontaktiniais lęšiais? Ar jaučiatės su jais gerai? Užsukite į „Fielmann" – mūsų optometrijos specialistai patikrins Jūsų kontaktinių lęšių būklę, patikins jų padėtį akyje ir paslankumą.

Apie paslaugas kontaktinių lęšių nešiotojams

Daugiažidiniai (daugiafunkciai) kontaktiniai lęšiai

Daugiažidiniai (daugiafunkciai) kontaktiniai lęšiai yra kontaktiniai lęšiai, skirti senatvinės toliaregystės korekcijai t.y. gali būti alternatyva arba papildoma priemonė daugiafunkciams akiniams. Šie kontaktiniai lęšiai suteikia galimybę matyti įvairiais nuotoliais: Jūs galite patogiai skaityti ir tuo pačiu žvelgti į tolį.

Kadangi daugiafunkciai kontaktiniai lęšiai priklauso sudėtingesnių kontaktinių lęšių grupei, jų pritaikymas turi būti atliekamas „Fielmann" optometrijos specialistų arba akių gydytojų. Pasirenkant tinkamus daugiafunkcius lęšius būtinas tikslus Jūsų regėjimo patikrinimas. Didelę reikšmę turi Jūsų akių sveikata, ašarų plėvelės ypatybės, Jūsų kasdienis darbas ir laisvalaikio užsiėmimai.

Apie daugiafunkcius akinius

Kokie kontaktiniai lęšiai Jums labiausiai tinka?

„Fielmann" dirbantys optometrijos specialistai patikrins Jūsų regėjimą, akių ir ašarų plėvelės ypatumus ir padės išsirinkti tinkamus kontaktinius lęšius – trumparegystei, toliaregystei ar astigmatizmui koreguoti.

„Fielmann" optikas rasite čia

Kontaktinių lęšių priežiūra

Kontaktinių lęšių higiena ir priežiūra yra labai svarbi. Tinkamai prižiūrėdami kontaktinius lęšius, pašalinsite nuosėdas ir kitus nešvarumus, apsaugosite savo sveikatą ir išlaikysite gerą regėjimą. Kiekvienam kontaktinių lęšių tipui yra skirtos įvairios valymo ir priežiūros priemonės. Pasitarkite su mūsų optikos specialistais.

Apie kontaktinių lęšių priežiūrą

Pagrindiniai patarimai kontaktinių lęšių priežiūrai:

·Kontaktiniai lęšiai ir jų dėklas negali liestis su vandentiekio vandeniu;
·Prieš liesdami kontaktinius lęšius, kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas;
·Perskaitykite naudojimo instrukcijas;
·Nemaišykite tarpusavyje skirtingų priežiūros priemonių;
·Vieną tirpalo dozę naudokite tik vieną kartą;
·Reguliariai atnaujinkite kontaktinių lęšių dėklus;
·Kiekvieną kartą prieš įsidėdami kontaktinius lęšius, juos išskalaukite priežiūros tirpalu (jei naudojate daugiafunkcius tirpalus);
·Atkreipkite dėmesį į priežiūros priemonių galiojimo terminus – pasibaigus galiojimo laikui daugiau nenaudokite.

fielmann-948x474-kl-konsultac_3168-5d13d3ad6b1988f047320417aee75836.PNG
Turite klausimų dėl savo regėjimo? Ar esate patenkinti savo nešiojamais kontaktiniais lęšiais? Užsukite į „Fielmann" – atliksime nemokamą regos testą ir padėsime atsakyti į klausimus.
Apie nemokamą konusultaciją

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos testas

Mūsų optometrijos specialistai nemokamai atliks Jūsų regos testą. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius.

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai