Akinių rėmeliai moterims

Akinių rėmeliai vyrams

Saulės akiniai

Akinių rėmeliai vaikams

Akinių pasaulis: Fielmann.

Akiniai yra puikus matymo pagalbininkas. Be to, jie - įvaizdžio dalis bei stiliaus akcentas. Dabar ir Jūs galite įsigyti gražius akinius už palankią kainą.

Kiekvienoje „Fielmann" optikoje rasite visą akinių pasaulį: daugiau negu 2000 akinių rėmelių, madingą „Fielmann" kolekciją, žymiausius prekės ženklus ir jų dizaino pavyzdžius. Čia galėsite įsigyti korekcinius akinius moterims, vyrams ir vaikams su aukštos kokybės akinių lęšiais. „Fielmann" optikose taip pat rasite kokybiškus saulės akinius su patikima apsauga nuo akinimo ir ultravioletinių spindulių - kad Jūsų akys galėtų mėgautis vasara ir puikiu matymu.

Nepriklausomai nuo to kokie akiniai, rėmeliai ar  lęšiai  Jums reikalingi, mūsų optikos specialistai padės Jums išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą už palankią kainą.

Nuo pat veiklos pradžios „Fielmann" vadovaujasi klientams palankiais sprendimais: nemokama akinių priežiūra 3-jų metų laikotarpiu, žemos kainos garantija, nemokamų rėmelių kolekcija ir nemokama akinių priežiūra. Mūsų sėkmės garantas tai –didelis prekių pasirinkimas už teisingą kainą ir profesionalus optikos specialistų darbas.


Akiniai Jums tarnaus ilgiau, jei laikysitės akinių priežiūros ir naudojimo taisyklių.

Kviečiame su jomis susipažinti Apie akinių priežiūrą
MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai