moteris-titulinis-kontaktiniaispalvoti-2afbaf52f74b0bc4d0dae980f4838c9c.jpg

Spalvoti kontaktiniai lęšiai: Fielmann.

Norite pakeisti akių spalvą? „Fielmann” rasite didžiulį spalvotų kontaktinių lęšių pasirinkimą.

Spalvoti arba akių spalvą paryškinantys kontaktiniai lęšiai gali būti vienadieniai arba mėnesio nešiojimo. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų akys šviesios, ar tamsios spalvos, Jūs būsite nustebinti rezultatu – akies rainelė lieka matoma ir suteikia natūralią išvaizdą net ir spalvotiems kontaktiniams lęšiams.

Be to, spalvoti kontaktiniai lęšiai taip pat užtikrina aiškų matymą netrikdydami jūsų žvilgsnio. Akies vyzdžio zona, pro kurią šviesa patenka į akį, yra skaidri. 

Spalvotus kontaktinius lęšius galima įsigyti tiek įprastus, tiek koreguojančius regėjimą.

fielmann-kaina-948x474-lt_6318-97c2571c6091ceed097e71968c38997c.PNG

„Fielmann" rasite garsiausių gamintojų spalvotus kontaktinius lęšius už palankią kainą – jiems taip pat suteikiame žemos kainos garantiją. Jei rasite tokius pat kontaktinius lęšius kitoje Lietuvos optikoje pigiau, pritaikysime Jums palankią kainą.

Apie žemos kainos garantiją

Ar spalvoti kontaktiniai lęšiai Jums tinka?

Tinkamas kontaktinių lęšių pasirinkimas priklauso ne tik nuo pageidaujamos akių spalvos, bet ir nuo nešiotojo akių ir ašarų plėvelės savybių. Pritaikant kontaktinius lęšius būtina nustatyti, kuris produktas tinkamiausias būtent Jūsų akims. Užsukite į „Fielmann" konsultacijai – mūsų specialistai Jums patars pasirenkant spalvotus kontaktinius lęšius.

„Fielmann" optikas rasite čia

fielmann-948x474-kl-konsultac_2978-d64e47010da462b5f4a59a10d41bc2e7.PNG
Turite klausimų dėl savo regėjimo? Ar esate patenkinti savo nešiojamais kontaktiniais lęšiais? Užsukite į „Fielmann" – atliksime nemokamą regos testą ir padėsime atsakyti į klausimus.
Apie nemokamą konusultaciją

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos testas

Mūsų optometrijos specialistai nemokamai atliks Jūsų regos testą. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius.

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai