SUN DIOPTR vidinis virselis-39ac3f0fba3f67cc81cb36684a922ff8.jpg

Korekciniai saulės akiniai: Fielmann.

Mėgstate vasarą važinėti dviračiu, žaisti futbolą ar medžių paunksmėje skaityti knygas? Su korekciniais saulės akiniais mėgautis šiais vasaros malonumais – dar paprasčiau!

Šiandien beveik visus regėjimo sutrikimus galima koreguoti saulės akiniais, pagamintais pagal Jūsų regėjimo korekciją. Visiškai nesvarbu, ar Jūs naudojate skaitymo akinius, akinius į tolį ar daugiafunkcius – jų lęšiai gali pavirsti į patikimus saulės akinių lęšius.

Pasitikėkite CE žymėjimu

CE ženklus rasite ant visų „Fielmann" parduodamų saulės akinių kojelių vidinės pusės. Tai Jums garantuos, kad saulės akiniai atitinka EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus ir užtikrina patikimą apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.

Svarbiausias kriterijus įsigijant saulės akinius – patikima lęšių apsauga nuo intensyvios saulės šviesos ir UV spindulių. Kai mūsų akys ilgai dirba be reikiamos apsaugos, gali kilti akių junginės ir ragenos uždegimai. Ypač sunkiais atvejais gali atsirasti akies lęšiuko drumstumas ir akies tinklainės pažeidimai.

Apie apsaugą nuo saulės

Saugokite savo akis nuo saulės!

uv-apsauga-baneris-didelis_2585-a4b5d039ada5419eea99eee7514a6f44.jpg

Tamsūs akinių lęšiai nereiškia apsaugos nuo UV spindulių. Akinių lęšių spalvos tamsumas apibūdina tik apsaugą nuo akinimo, o nuo UV apsaugo specialūs filtrai. Tamsinti akinių lęšiai, kurie neturi specialaus filtro, gali pakenkti akims, nes tamsoje akies vyzdžiai išsiplečia ir kenksmingi saulės spinduliai lengviau patenka į akį. Pirkdami saulės akinius „Fielmann" optikos salonuose Jūs būsite tikri, jog akys bus apsaugotos – saulės akiniai turės CE ženklą ir apsaugos nuo kenksmingų spindulių.

Apie saulės akinių filtrus

Korekciniai saulės akiniai: Fielmann.

Korekcinius saulės akinius šiandien galime pagaminti su įvairaus dizaino ir medžiagų rėmeliais – tiek iš madingos „Fielmann", tiek iš garsių prekės ženklų kolekcijų.

„Fielmann" taip pat rasite didelį saulės akinių lęšių pasirinkimą: nuo įprastų lęšių iki garsių prekės ženklų gaminių, pavyzdžiui, su veidrodine danga. Užsukite pasimatuoti ir pasitarti su mūsų optikos specialistais.

„Fielmann" optikas rasite čia
Dveji akiniai vienuose!

Pageidaujate saulės akinių ir korekcinių akinių – abiejų viename? „Fielmann" optikose Jums galime pasiūlyti tiek įprastus korekcinius saulės akinius, tiek akinius su tamsėjančiais (fotochrominiais) akinių lęšiais. Šie lęšiai patalpoje yra visiškai skaidrūs, apniukusią dieną šiek tiek patamsėja, o saulėje tampa saulės akiniais.

Apie tamsėjančius saulės akinius
fielmann-948x474-regos-1_3624-141046fe06486edd8baa9334a595bdb2.png
Regos testas pateikia „Fielmann" optikos specialistams pirmąją informaciją apie Jūsų regėjimą. „Fielmann" optikose jį atliksime nemokamai.
 
Apie regos testą

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos testas

Mūsų optometrijos specialistai nemokamai atliks Jūsų regos testą. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius.

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai