de-akiniai-2021-20-a8183e7aa3a9988156f3ba2a9dedc050.jpg

Saulės akiniai su patikima apsauga

Spalvas tyrinėjantys mokslininkai teigia: raudona spalva stimuliuoja, žalia suteikia harmonijos, o mėlyna atpalaiduoja. Tačiau renkantis saulės akinius svarbiausia yra ne akinių lęšių spalva, o patikima apsauga nuo saulės spindulių.

Ar kada nors susimąstėte, kodėl dauguma saulės akinių turi rudus, pilkus arba žalius lęšius? Šios klasikinės saulės akinių lęšių spalvos mažiausiai iškraipo aplinkos spalvas. Be to, jos turi aukščiausią apsaugą nuo akinimo ir saulės šviesą gali sugerti net iki 95%. Palyginimui – geltoni lęšiai šviesą sugeria tik apie 50%. Tačiau geltoni lęšiai turi ir privalumų: jie padidina kontrastą, todėl puikiai tinka profesionaliai sportuojantiesiems lauke.

Garantuota kokybė ir apsauga nuo saulės

40pdid-ak-uv-apsauga_5029-5bed4779c43b61ae6f24bf591cd4e6bc.png

„Fielmann" savo laboratorijose Vokietijoje tikrina visų savo parduodamų saulės akinių pralaidumo savybes ir apsaugą nuo UV spindulių.  

Vien tik tamsūs akinių lęšiai neapsaugo nuo UV spindulių, būtinas specialus UV filtras. Tamsinti saulės akiniai be UV filtro gali pakenkti – užsidėjus tokius akinius vyzdys išsiplečia priimdamas daugiau šviesos, tačiau be UV filtro šviesa yra kenksminga.

Apie apsaugą nuo saulės

Kokybiškos dangos ir tamsinimas Jūsų saulės akinių lęšiams

Saulės akinių lęšiai yra įprasti akinių lęšiai su tamsinta danga. Yra daug skirtingų būdų suteikti lęšiams spalvą: spalvotas sluoksnis gali būti padengiamas garais arba tonuojamas dažų vonelėje. Pagal saulės akinių filtrų kategoriją yra pasirenkama, kokiu lygiu bus tamsinami akiniai (koks bus tamsinimo laipsnis). Kuo aukštesnis tamsinimo laipsnis, tuo tamsesni saulės akinių lęšiai. Tačiau atkreipkite dėmesį: nors tamsesni lęšiai praleidžia mažiau šviesos, tačiau tamsinimas savaime nereiškia geresnės apsaugos nuo UV spindulių.

Apie apsaugą nuo saulės

Patarimas: saulės spinduliuotė pietuose yra intensyvesnė nei šiaurėje, tad esant intensyviems saulės spinduliams patariama naudoti saulės akinius su apsaugos verte iki 400 nanometrų. Užsukite ir pasitarkite su „Fielmann" optikos specialistais.

Svarbu: pasirinkite tinkamus saulės akinius vairavimui

Saulės akinių lęšiai taip pat gali turėti įtakos matymui vairuojant automobilį. Kai kurios spalvos gali trukdyti atpažinti spalvas, apsunkinti šviesoforo ir stabdžių šviesų atpažinimą. Patikimiausi yra rudos, pilkos ir žalios spalvos akinių lęšiai. Užsukite į „Fielmann" salonus - optikos specialistai patars renkantis tinkamus saulės akinių lęšius.

Ar bandėte saulės akinius su poliarizaciniais lęšiais?  Specialūs šių lęšių filtrai savo specifinės struktūros dėka blokuoja atspindžius ir suteikia galimybę matyti kontrastingą, aiškių spalvų vaizdą.

Apie akinius su su poliarizaciniais lęšiais

Saulės akinių lęšiai gali būti padengti įvairiomis aukštos kokybės dangomis. Dauguma lęšių būna padengti atspindžius šalinančiomis dangomis. Beje, ši danga gali būti uždėta tiek ant išorinės, tiek ant vidinės akinių lęšių pusės. Tai ypač aktualu tiems akiniams, kurie glaudžiai nepriglunda prie veido. Kieta danga apsaugo lęšius nuo subraižymo. Saulės akiniai gali būti padengti ir madinga veidrodine danga. „Fielmann" optikose siūlomas platus saulės akinių lęšių ir jų dangų pasirinkimas.

„Fielmann" optikas rasite čia

Saugokite savo saulės akinius nuo didelio karščio

Nepalikite savo saulės akinių ant automobilio prietaisų skydelio ir neikite su jais į pirtį: acetato, plastiko akinių rėmeliai, ilgą laiką veikiami didelio karščio, gali nepataisomai deformuotis.

Apie akinių priežiūrą

Korekciniai saulės akiniai

Jei nuolat nešiojate korekcinius akinius, nepamirškite galimybės pasigaminti saulės akinius pagal Jums reikalingą regos korekciją. Nesvarbu, ar Jums reikalingi akiniai į tolį, daugiafunkciai ar skaitymo akiniai, galime pagaminti madingus saulės akinius su rėmeliais iš „Fielmann" kolekcijos arba garsių prekės ženklų saulės akinius su Jums reikalinga regos korekcija.

Apie korekcinius saulės akinius

Saulės akiniai su poliarizaciniais lęšiais

137ndid-sun-poliarizuoti-sun-lesiai_9034-6bfe9e3cc1cd43ccdec458e02957974d.png

Poliarizaciniai saulės akinių lęšiai turi specialius filtrus, iki minimumo sumažinančius atspindžius ir akinimą, todėl suteikia galimybę matyti kontrastingą, aiškių spalvų vaizdą. Jei esate vandens ir žiemos sporto atstovas, žvejas ar daug laiko praleidžiante prie automobilio vairo, tokie saulės akiniai bus labai naudingi. Poliarizaciniai lęšiai taip pat vertinami žmonių, kurių akys labai jautrios šviesai.

Apie poliarizacinius saulės akinius
Išskirtinė „Polaroid Suncover“ kolekcija tik „Fielmann" optikose

suncover2-horz_6976-2f9e22545c95157edace18f8c9e0ec43.jpg

Išskirtinis produktas tik „Fielmann" optikose – „Polaroid“ „Suncover“ saulės akiniai. Jie ypatingi tuo, kad juos nešioti galima ant korekcinių akinių. Be to, šie saulės akiniai turi poliarizacinius lęšius, kurie itin gerai apsaugo nuo saulės spindulių, labai praverčia vairuojant ar džiaugiantis kasdienės saulės „voniomis“. Užeikite pasimatuoti. Pažadame – jausmas geras!

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai