SUN POLIARIZUOTI vidinis virselis-050af1977467bcf02037ecceb0ae230f.jpg

Saulės akiniai su poliarizaciniais lęšiais

Nuo seno žmonės ieškojo sprendimų kaip apsisaugoti nuo akinamos saulės šviesos. Inuitų gentis mediniuose akiniuose išpjaudavo siaurą plyšelį matymui ir taip saugojo akis nuo ryškiai baltos sniegynų šviesos. Šiandien galite įsigyti šiuolaikinius saulės akinius su poliarizaciniais filtrais ir kokybe, apie kurią senovės gentys net negalėjo pasvajoti.

137ndid-sun-poliarizuoti-sun-lesiai_6314-f2bf3ea9937a3d8ac26f31cd179396bd.png
Vandens sportininkai ypač vertina poliarizacinius saulės akinių lęšius. Vandens paviršiuje dažnai kyla atspindžiai, varginantys akis ir bloginantys matomumą. Deja, ne tik vandens paviršiai, o taip pat sniegas ir šlapias gatvės asfaltas po lietaus stipriai atspindi saulės šviesą. Kuo žemiau saulė, tuo stipriau matymą trikdo atspindžiai, o tai stipriai vargina akis. 
 
Klasikiniai saulės akinių lęšiai negali efektyviai nuslopinti stiprių atspindžių. Tik specialūs poliarizaciniai filtrai specifinės struktūros dėka blokuoja atspindžius ir suteikia galimybę matyti kontrastingą, aiškių spalvų vaizdą.
 
Tokie saulės akinių lęšiai padės visur, kur reikalinga apsauga nuo saulės atspindžių. Jei esate vandens ir žiemos sporto atstovas, žvejas ar daug laiko praleidžiate prie automobilio vairo, greitai pajusite poliarizacinių saulės akinių lęšių naudą. Tokie akiniai taip pat mėgstami žmonių, kurių akys labai jautrios šviesai.

Poliarizacijos efektas

148pdid-sun-poliarizacijos-efektas_3947-c73a9abfa4b573ce230412251906d56d.png

Su „Fielmann" saulės akiniais esate saugūs

Visi mūsų parduodami saulės akiniai turi CE ženklą, taip pat atitinka LT EN ISO 12312-1 ir EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus. „Fielmann" savo laboratorijose Vokietijoje tikrina akinių lęšių pralaidumo savybes, apsaugą nuo akinimo ir UV spindulių.

„Fielmann" optikas rasite čia

Korekciniai saulės akiniai: Fielmann.

Korekcinius saulės akinius šiandien galime pagaminti su įvairaus dizaino ir medžiagų rėmeliais – tiek iš madingos „Fielmann", tiek iš garsių prekės ženklų kolekcijų. „Fielmann" taip pat rasite didelį lęšių pasirinkimą korekciniams akiniams: nuo įprastų iki tamsėjančių su veidrodine danga. Užsukite pasimatuoti ir pasitarti su mūsų optikos specialistais.

 „Fielmann" optikas rasite čia

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai