akiniai-2021-24-305fc091aa8043bdf95ca24449750a1a.jpg

Pasirinkite tinkamą tamsinimą

Sveikoms akims pokytis tarp šviesos ir tamsos nesukelia jokių problemų – akies vyzdys greitai prisitaiko prie krentančios šviesos srauto. Priklausomai nuo šviesos intensyvumo akies vyzdys susitraukia beveik iki taško. Tamsoje priešingai, kuo mažiau šviesos, tuo stipriau išsiplečia vyzdys.

Tačiau atminkite – vien tik tamsūs akinių lęšiai neapsaugo nuo UV spindulių, būtinas specialus UV filtras. Tamsinti saulės akiniai be UV filtro gali pakenkti – užsidėjus tokius akinius vyzdys išsiplečia priimdamas daugiau šviesos, tačiau be UV filtro šviesa yra kenksminga. Tad tamsinti saulės akiniai privalo turėti apsaugą nuo UV spindulių.

Pasitikėkite CE žymėjimu

CE ženklus rasite ant visų „Fielmann" pateikiamų saulės akinių kojelių vidinės pusės. Tai Jums garantuos, kad saulės akiniai atitinka EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus ir užtikrina patikimą apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.

Apie apsaugą nuo saulės

Pasirinkite tinkamą tamsinimo lygį

Akių apsaugai nuo žalingų saulės spindulių gamintojai naudoja specialią UV spindulius sugeriančią medžiagą arba akinių lęšių dangą. Šia nepastebima danga gali būti padengiami ne tik saulės akiniai, bet ir skaidrūs korekciniai lęšiai.

Lęšių tamsinimas sumažina saulės šviesą, krentančią į Jūsų akis. Priklausomai nuo skirtingo šviesos intesyvumo: nuo blausios šviesos žiemos rytą ar žėrinčios saulės šviesos vidurvasaryje, yra pritaikomas skirtingas saulės akinių tamsinimo laipsnis. 

Jums tinkami saulės akinių lęšiai

145pdid-sun-filtru-kategirijos_9189-ace5021c686ecc1d0f5ba11b7e9901c1.png

Lęšių tamsinimo laipsnį optikos specialistai apibrėžia filtro kategorijomis.

Kategorija „0“ – tai labai silpnas tamsinimas. Šios kategorijos akiniai nesuteikia apsaugos nuo šviesos ir akinimo. „Fielmann" optikose prekiaujama saulės akinių lęšiais tik nuo pirmos filtro kategorijos. 

1-oji kategorija tinka apsiniaukusiam dangui ir debesuotoms dienoms.

Vidurio ir rytų Europoje dažniausiai naudojama ir labiausiai tinkama yra 2-oji filtro kategorija su šviesos apsauga nuo 57 iki 82 procentų.

3-oji filtro kategorija tinka pietų Europos šalims ir paplūdimiams.

Užsidėję 4-os filtro kategorijos saulės akinius pasijusite beveik tamsoje – lęšiai su šios kategorijos filtrais praleidžia tik apie 8% šviesos. Labai aukštas tamsinimo laipsnis skirtas apsaugoti nuo stipraus saulės spindulių srauto, kurį atspindi vanduo, ledas arba sniegas. Su šiais akiniais jokiu būdu negalima vairuoti automobilio – 4 filtro kategorijos akinių lęšiai vos vos praleidžia šviesą.

Kuo šviesenė aplinka – tuo aukštenė parenkamo filtro kategorija. Tačiau tik saulės akiniai su aukštos kokybės lęšiais užtikrina patikimą apsaugą nuo UV spindulių ir akinimo vasaros metu. Mūsų optikos specialistai patars Jums pasirenkant tinkamus saulės akinius.

„Fielmann" optikas rasite čia

Dveji akiniai vienuose!

Jūs pageidaujate saulės akinių ir korekcinių akinių kartu? „Fielmann" pasiūlysime įvairias galimybes – tiek akinius su korekciniais saulės akinių lęšiais, tiek akinius su tamsėjančiais (fotochrominiais) akinių lęšiais. Šie lęšiai pataloje yra visiškai skaidrūs, apniukusią dieną šiek tiek patamsėja, o saulėje tampa saulės akiniais.

Tamsėjantys saulės akinių lęšiai

Saulės akiniai: Fielmann.

Kiekvienoje „Fielmann" optikoje rasite daugiau kaip 2 000 akinių. Tarp jų – gausus saulės akinių pasirinkimas: galite rinktis akinius iš skirtingų medžiagų ir tamsinimo laipsnių. Mūsų optikose rasite Jūsų veidui tinkamus saulės akinius: klasikinius ar „piloto” formos, „retro" stiliaus ar sportinio dizaino. Leiskite Jums patarti – užsukite pasimatuoti saulės akinių į artimiausią „Fielmann" optiką.

„Fielmann" optikas rasite čia

Korekciniai saulės akiniai

Jei nuolat nešiojate korekcinius akinius, nepamirškite galimybės pasigaminti saulės akinius pagal Jums reikalingą regos korekciją.

Korekciniai saulės akiniai

fielmann-948x474-lt-antri_5007-eabb5debef799fe6bb58e102b1e13fd1.PNG
„Fielmann” optikose, pirkdami dvejus saulės akinius, už antrus mokėsite tik pusę kainos. Ši kaina taikoma tiek pat arba mažiau kainuojantiems saulės akiniams.

Saulės akiniai su poliarizaciniais lęšiais

137ndid-sun-poliarizuoti-sun-lesiai_1224-9e7ebc747a6b98790c619dfc3114093b.png
Poliarizaciniai saulės akinių lęšiai turi specialius filtrus, iki minimumo sumažinančius atspindžius ir akinimą, todėl suteikia galimybę matyti kontrastingą, aiškių spalvų vaizdą. Jei esate vandens ir žiemos sporto atstovas, žvejas ar daug laiko praleidžiante prie automobilio vairo, tokie saulės akiniai bus labai naudingi. Poliarizaciniai lęšiai taip pat vertinami žmonių, kurių akys labai jautrios šviesai.
 
Apie poliarizacinius saulės akinius

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai