csm_uv_schutz_l_36605d2797-3ec76753e92f6b6c7540f03797facb26.jpg

Saulės akiniai su poliarizaciniais lęšiais

Poliarizuota šviesa arba atspindžiai nuo horizontalių paviršių, tokių kaip vanduo, sniegas ar šlapia kelio danga, šviečiant saulei sukelia akių įtampą, nuovargį ir mažina matomo vaizdo kontrastą bei ryškumą t.y. blogina matomo vaizdo kokybę. Poliarizaciniai lęšiai sulaiko atspindžius apsaugodami mūsų akis.

Poliarizacijos efektas

148pdid-sun-poliarizacijos-efektas_3947-c73a9abfa4b573ce230412251906d56d.png

Poliarizacinių akinių kelio pradžia prasideda apytiksliai prieš 100 metų, kuomet buvo patentuotos poliarizacinių filtrų technologijos ir tik keliais dešimtmečiais vėliau - pirmieji saulės akiniai su poliarizaciniu filtru.

Ši ilga istorija puikiai perteikta 5 minučių trukmės vaizdo klipe

Bėgant metams tobulėjo ir poliarizacinių akinių lęšių gamybos technologijos, daugėjo gamintojų, todėl šiandien galime rinktis poliarizacinius lęšius atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir gamintojų naudojamas technologijas, akinių paskirtį (orientuota konkrečiai sporto šakai, kasdieniniam naudojimui), ir stilių (plati spalvinė gama, veidrodžio efektas).

Tokie saulės akinių lęšiai padės visur, kur reikalinga apsauga nuo saulės atspindžių ar siekiamas maksimalus regėjimo komfortas. Nepriklausomai nuo to ar esate vandens, žiemos sporto atstovas ar daug laiko praleidžiate prie automobilio vairo, greitai pajusite poliarizacinių saulės akinių lęšių naudą, ypatingai saulėtomis dienomis. Aiškus ir ryškus matymas didina saugumą ir užtikrina geresnę reakciją į aplinką, kuri nuolatos keičiasi.

137ndid-sun-poliarizuoti-sun-lesiai_6314-f2bf3ea9937a3d8ac26f31cd179396bd.png

Lyginant klasikinius (standartinius) tamsintus akinių lęšius su poliarizaciniais akinių lęšiais, esminis skirtumas yra tai, kad klasikiniai saulės akinių lęšiai nešalina atspindžių, tik padaro juos tamsesniais. Tik specialūs poliarizaciniai filtrai specifinės struktūros dėka blokuoja atspindžius ir suteikia galimybę matyti kontrastingą, aiškių spalvų vaizdą. Būtent dėl šios priežasties poliarizaciniai akinių lęšiai yra geriausias saulės akinių pasirinkimas žmonėms, kurių akys yra jautrios šviesai. 

Svarbu paminėti, kad tokio tipo saulės akinių lęšiai yra gaminami ir korekcinius akinius nešiojantiems žmonėms.

Korekciniai saulės akiniai: Fielmann.

Korekcinius saulės akinius šiandien galime pagaminti su įvairaus dizaino ir medžiagų rėmeliais – tiek iš madingos „Fielmann", tiek iš garsių prekės ženklų kolekcijų. „Fielmann" taip pat rasite didelį lęšių pasirinkimą korekciniams akiniams: nuo įprastų iki tamsėjančių su veidrodine danga. Užsukite pasimatuoti ir pasitarti su mūsų optikos specialistais.

 „Fielmann" optikas rasite čia

Su „Fielmann" saulės akiniais esate saugūs

Visi mūsų parduodami saulės akiniai turi CE ženklą, taip pat atitinka LT EN ISO 12312-1 ir EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus. „Fielmann" savo laboratorijose Vokietijoje tikrina akinių lęšių pralaidumo savybes, apsaugą nuo akinimo ir UV spindulių.

„Fielmann" optikas rasite čia

Saulės akinių nebūna per daug

0002_fielmann-antri-948x474-lt_6551-5169d5a9340dc150cf131e9aaaac3efd.png

Pirkite dvejus saulės akinius ir antruosius įsigysite už pusę kainos. Pasiūlymas galioja visiems akiniams nuo saulės – tiek „Fielmann”, tiek ir garsiausių dizainerių naujausioms kolekcijoms BE IŠIMČIŲ. 

Galioja perkant dvejus saulės akinius be dioptrijų vieno pirkimo metu. Nuolaida taikoma antriems, tiek pat arba mažiau kainuojantiems saulės akiniams.

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai