de-kl-5-2021-1c198505eb4fbc2ed5d163e3ebd53598.jpg

Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai: Fielmann.

14 dienų arba dviejų savaičių lęšiai – tai kontaktiniai lęšiai, kuriuos galima nešioti kasdien dvi savaites.

Dviejų savaičių lęšiai yra keičiami dažniau nei mėnesio nešiojimo. Tokiu būdu sumažėja tikimybė jiems užsiteršti baltyminėmis ir riebalinėmis nuosėdomis, svetimkūniais arba kosmetika. Dviejų savaičių nešiojimo trukmės lęšiai yra puikiai suderinami ir patogūs, tačiau jiems taip pat reikalinga kruopšti kasdienė priežiūra.

„Fielmann" optikose galite įsigyte dviejų savaičių nešiojimo kontaktinius lęšius toliaregystės, trumparegystės, astigmatizmo bei senatvinės toliaregystės korekcijai.

„Fielmann" optikas rasite čia

Kontaktinių lęšių patikrinimas

kl-paslaugos-vidinis-virselis_7434-e7bf66840a5f78a527fd7f0676d81aa1.jpg

Ar esate patenkinti savo kontaktiniais lęšiais? Ar jaučiatės su jais gerai? Užsukite į „Fielmann" – mūsų optometrijos specialistai patikrins Jūsų kontaktinių lęšių būklę, padėtį akyje ir paslankumą.

Apie paslaugas kontaktinių lęšių nešiotojams

Ar dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai Jums tinka?

Ar dviejų savaičių nešiojimo lęšiai Jums tinka, priklauso nuo to, kokį regos sutrikimą norima koreguoti. Tinkamų kontaktinių lęšių parinkimui taip pat svarbi akių sveikata ir ašarų plėvelės savybės.

Nepriklausomai nuo to, ar Jūs nuolat nešiojate kontaktinius lęšius, ar įsidedate juos tik kartais, renkantis kontaktinius lęšius reikėtų kreiptis į optometrijos specialistą. Jis patikrins Jūsų regos būklę, patars pasirenkant geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius kontaktinius lęšius.  

„Fielmann" optikas rasite čia

Ar jau bandėte vienadienius kontaktinius lęšius?

Nuolat nešiojate akinius, tačiau sportuojant jie trukdo? Sprendimas yra – tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Kitaip nei dviejų savaičių arba mėnesio lęšių atveju, vienadieniams kontaktiniams lęšiams nereikalinga priežiūra. Kasdien įsidėsite naujus kontaktinius lęšius, o vakare išmesite. 

Apie vienadienius kontaktinius lęšius

Dviejų savaičių kontaktinių lęšių priežiūra

Tinkama higienos ir kontaktinių lęšių priežiūra yra labai svarbi – taip pašalinsite nuosėdas ir kitus nešvarumus, apsaugosite savo sveikatą ir išlaikysite gerą regą. Kiekvienam kontaktinių lęšių tipui gali būti naudojamos įvairios valymo ir priežiūros priemonės. Užsukite į „Fielmann" ir pasitarkite su mūsų specialistais.

Apie kontaktinių lęšių priežiūrą

Pagrindiniai patarimai kontaktinių lęšių priežiūrai:

·Kontaktiniai lęšiai ir jų dėklas negali liestis su vandentiekio vandeniu;
·Prieš liesdami kontaktinius lęšius, kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas;
·Perskaitykite naudojimo instrukcijas;
·Nemaišykite tarpusavyje skirtingų priežiūros priemonių;
·Vieną tirpalo dozę naudokite tik vieną kartą;
·Reguliariai atnaujinkite kontaktinių lęšių dėklus;
·Kiekvieną kartą prieš įsidėdami kontaktinius lęšius juos išskalaukite priežiūros tirpalu (jei naudojate daugiafunkcius tirpalus);
·Atkreipkite dėmesį į priežiūros priemonių galiojimo terminus – pasibaigus galiojimo laikui daugiau nenaudokite.

Žemos kainos garantija dviejų savaičių kontaktiniams lęšiams!

Kainos ir kokybės santykį „Fielmann" užtikrina savo vardu ir žemos kainos garantija: jei tokius pat kontaktinius lęšius kitoje Lietuvos optikoje pamatysite pigiau, „Fielmann" pritaikys Jums palankią kainą.

Apie žemos kainos garantiją

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai