Saulės akiniai moterims

Saulės akiniai vyrams

Saulės akiniai: Fielmann.

Saulės akiniai tapo būtinu aksesuaru kasdienybėje. Tai yra svarbi įvaizdžio dalis, kuriai didelį dėmesį skiria ir žinomiausi pasaulio prekės ženklai bei dizaineriai.

„Retro" ar „Aviatoriai", „Wayfarer" ar „katės akių" formos? Įkvėpti šešiasdešimtųjų ar gėlėti hipių stiliaus? „Fielmann" pateikia itin platų saulės akinių pasirinkimą. Kiekvienoje optikoje rasite daugiau kaip 2000 akinių rėmelių ir saulės akinių: madingą „Fielmann" akinių kolekciją, taip pat garsių dizainerių kūrinius ir žymiausius prekės ženklus, tokius kaip „Christian Dior", „Gucci" ar „Ray-Ban".

Visgi svarbiausia priežastis įsigyti saulės akinius yra apsauga nuo saulės akinimo ir žalingo ultravioletinių spindulių (UV) poveikio. Visi „Fielmann" optikose parduodami saulės akiniai yra patikrinti „Fielmann" laboratorijoje Vokietijoje ir turi patikimą apsaugą nuo akinimo ir UV spindulių. Ant saulės akinių kojelių esantis CE ženklas patvirtina, kad jie atitinka LT EN ISO 12312-1 ir EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus.

Apsaugokite savo akis nuo saulės spindulių

akiniai-2021-25_6029-29920b294e4baea82dda92257d6d2ba0.jpg

Mūsų akys užtikrina dalinę apsaugą nuo saulės, tačiau negali apsaugoti nuo stiprios UV spinduliuotės ir intensyvios saulės, tad patikimi saulės akiniai yra būtini. Jie filtruoja šviesą, apsaugo akis nuo nematomų, tačiau pavojingų UV spindulių ir akinimo.

UV spinduliai gali sukelti akies junginės ir ragenos uždegimus. Ilgainiui šie pavojingi saulės spinduliai gali sukelti akies lęšiuko drumstumą ir pažeisti tinklainės ląsteles. Ypatinga apsauga ypač reikalinga jautriomis akimis – saulės akiniai privalomi vaikams bei pacientams po kataraktos operacijos.

Kai Jūs atostogaujate – vaikščiojate paplūdimyje arba kopiate į snieguotus kalnus – Jūsų akys sunkiai dirba. Vandens paviršius, smėlis ir sniegas stipriai atspindi saulės šviesą. t.y. sustiprina spinduliuotę. Tokiu atveju rekomenduojame saulės akinius su poliarizaciniais lęšiais – jie suteiks tinkamą apsaugą nuo atspindžių ir žalingų UV spindulių.

Apie apsaugą nuo saulės

Apie poliarizacinius lęšius

Neleiskite saulės spinduliams Jūsų akinti!

akiniai-2021-1_4546-1f55361d45fa91d71f4a6a4de9ecacee.jpg

Įsigydami saulės akinius su apsauga nuo UV spindulių, pasižiūrėkte, kokia yra saulės akinių filtro kategorija. Filtrų kategorija apibrėžia akinių lęšių šviesos pralaidumą. Ar žinote, kad saulės spinduliuotė pietuose yra intensyvesnė nei šiaurėje? „Fielmann" specialistai kelionei į pietus rekomenduoja specialius saulės akinius su padidinta UV-400 apsauga.

Beje, vien tik tamsūs akinių lęšiai neapsaugo nuo UV spindulių, būtinas specialus UV filtras. Tamsinti saulės akiniai be UV filtro gali pakenkti – užsidėjus tokius akinius vyzdys išsiplečia priimdamas daugiau šviesos, tačiau be UV filtro šviesa yra kenksminga.

Apie saulės akinių filtrus

Saulės akiniai: Fielmann.

Kiekvienoje „Fielmann" optikoje rasite daugiau kaip 2000 akinių, tarp jų – gausus saulės akinių pasirinkimas. Mūsų optikose rasite Jūsų veidui tinkamus saulės akinius: klasikinius ar „piloto” formos, „retro" stiliaus ar sportinio dizaino. Jei nešiojate korekcinius akinius, pagaminsime saulės akinius pagal Jums reikalingą regos korekciją.

Leiskite Jums patarti – užsukite pasimatuoti saulės akinių į artimiausią „Fielmann" optiką.

Apie korekcinius saulės akinius

„Fielmann" optikas rasite čia
Nepamirškite tinkamos akinių priežiūros

Akiniai Jums tarnaus ilgiau, jei atidžiai perskaitysite ir laikysitės akinių priežiūros ir naudojimo instrukcijų.

Apie akinių priežiūrą

Pasitikėkite CE žymėjimu!

CE ženklus rasite ant visų „Fielmann" pateikiamų saulės akinių kojelių vidinės pusės. Tai Jums garantuos, kad saulės akiniai atitinka EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus ir užtikrina patikimą apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.fielmann-918x585-antri-saules-lt_6538-e2e2473bd08249d5b82771658f56af7b.PNG

„Fielmann” optikose, pirkdami dvejus saulės akinius, už antrus mokėsite tik pusę kainos. Ši kaina taikoma tiek pat arba mažiau kainuojantiems saulės akiniams.

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai