kontaktiniai-2021-4-a60790d2213a6dc6d689442d3745c28f.jpg

Daugiafunkcis tirpalas kontaktiniams lęšiams

Kontaktinių lęšių tirpalas, skirtas įvairioms priežiūros funkcijoms, dar vadinamas daugiafunkciu tirpalu. Tai yra nesudėtinga priežiūros priemonė, skirta kontaktiniams lęšiams valyti ir dezinfekuoti, skalauti ir laikyti.

Daugiafunkciai tirpalai yra mėgstami dėl savo nesudėtingo naudojimo. Juos naudojant daugiau nereikia jokių papildomų tirpalų, skirtų lęšiams skalauti bei neutralizuoti. Be to, daugiafunkciai tirpalai, patekę į akis, nesukelia dirginimo. Tačiau stipriems nešvarumams ir didelioms nuosėdoms valyti daugiafunkciai tirpalai nėra tinkami.

Kontaktinių lęšių priežiūros žingsniai

csm_weiche_kontaktlinsen_pflege_586d4056c6-1-lt_7072-b137076b57a77b86ec24a13c919993f4.PNG

Ar daugiafunkcis tirpalas Jums tinkama priemonė?

Ar daugiafunkcis tirpalas yra Jūsų poreikius atitinkanti kontaktinių lęšių valymo priemonė, priklauso nuo to, kokius kontaktinius lęšius naudojate. Be to, tai priklauso nuo Jūsų akių ir ašarų plėvelės savybių, taip pat nuo darbo sąlygų bei laisvalaikio užsiėmimų.

Kartais pasitaiko alergijos daugiafunkcių tirpalų sudėtyje esančioms medžiagoms. Pasitarkite su „Fielmann" specialistu, kokia kontaktinių lęšių priežiūros priemonė Jums labiausiai tiktų.

Apie kontaktinių lęšių priežiūrą

Ar jau bandėte vienadienius kontaktinius lęšius?

Nuolat nešiojate akinius, tačiau sportuojant jie trukdo? Sprendimas yra – tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Kitaip nei dviejų savaičių ar mėnesio nešiojimo, vienadieniams kontaktiniams lęšiams nereikalinga priežiūra. Kasdien įsidėsite naujus kontaktinius lęšius, o vakare išmesite.

Apie vienadienius kontaktinius lęšius

Kontaktinių lęšių priežiūra naudojant daugiafunkcius tirpalus

Tam, kad įvairūs nešvarumai nenusėstų ant lęšių paviršiaus, labai svarbi yra kontaktinių lęšių priežiūra. Kuo dažniau lęšiai bus keičiami naujais, tuo mažiau priežiūros jiems reikės.

Su daugiafunkciais tirpalais atliksite visus lęšių priežiūros etapus: paviršiaus valymą, dezinfekavimą, laikymą ir skalavimą. Kitaip nei peroksido tirpalų atveju, kontaktiniai lęšiai po dezinfekavimo daugiafunkciu tirpalu neturi būti neutralizuojami.

Naudojant daugiaifunkcį tirpalą laikykitės instrukcijos reikalavimų ir Jums kontaktinius lęšius parinkusio optometrijos specialisto nurodymų.

„Fielmann" optikas rasite čia

fielmann-948x474-kontaktiniai_6628-031f8466f9df6b4215c5febd4160237e.png
Dėmesio vertas pasiūlymas kontaktinių lęšių nešiotojams: vos nuo 14,50 Eur už 30 vnt. vienadienių kontaktinių lęšių pakuotę!
Apie pasiūlymą

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai