kontaktiniai-2021-2-8a016c535a16a2350e6dad1953ce1b8a.jpg

Dirbtinės ašaros didesniam nešiojimo komfortui

Akių drėkinimo tirpalai, dar vadinami dirbtinėmis ašaromis, aprūpina akis papildoma drėgme. Ši priežiūros priemonė parduodama mažais buteliukais arba kapsulėmis ir yra pritaikyta nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Dirbtinės ašaros padeda kontaktinių lęšių nešiotojams palengvinti pavargusių, degančių ir išsausėjusių akių pojūtį bei drėkina akies paviršių. Minėtieji simptomai gali kilti dėl daugelio priežasčių: ilgo darbo kompiuteriu, kenksmingų medžiagų, esančių užterštose patalpose, kondicionierių, taip pat per ilgo tų pačių kontaktinių lęšių nešiojimo.

Dirbtines ašaras vartokite atsakingai

Norėdami reguliariai naudoti dirbtines ašaras, turite pasikonsultuoti su akių gydytoju arba optometrijos specialistu.

Ar Jums tinkamos dirbtinės ašaros?

Dirbtinės ašaros greitai suteikia pagalbą esat negalavimui, tačiau dėl reguliaraus šios priemonės naudojimo pirmiausia būtina pasitarti su akių gydytoju arba optometrijos specialistu. Šie lašai ne visada yra tinkamiausias būdas papildomai drėkinti akis. Akių sausėjimas gali būti susijęs su Jūsų nešiojamais kontaktiniais lęšiais, naudojamomis priežiūros priemonėmis arba aplinka, kurioje nuolat būnate.

„Fielmann" specialistai suteiks nemokamą konsultaciją, ar naudojamos dirtinės ašaros Jums yra tinkamos ir kokį produktą reikėtų naudoti. „Fielmann" optikose taip pat rasite dirbtines ašaras mažomis, praktiško dydžio kapsulėmis arba buteliukais. Jas patogu nešiotis ir naudoti.

Apie kontaktinių lęšių priežiūros priemones

Apie kontaktinių lęšių priežiūros taisykles

Ar jau bandėte vienadienius kontaktinius lęšius?

Nuolat nešiojate akinius, tačiau sportuojant jie trukdo? Sprendimas yra – tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Kitaip nei dviejų savaičių ar mėnesio nešiojimo, vienadieniams kontaktiniams lęšiams nereikalinga priežiūra. Kasdien įsidėsite naujus kontaktinius lęšius, o vakare išmesite.
 

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai